A e keni parë si duket në bikini Amanda (Foto)

21:11 | 2 Tetor 2017

Amanda Eliselee nuk e ka problem të pozojë në çfrëdo forme.

Linjat e saj janë tejet të formësuara, andaj ajo nuk e ka problem t’i shfaqë ato edhe më shumë se që duhet- shkruan Indeksonline.

Bukuroshja bionde së fundi ka pozuar me bikini duke treguar se është kaq e formësuar dhe seksi.

epa05904750 German Foreign Minister Sigmar Gabriel gestures during press conference  with newly elected President of Serbia, Prime minister of Serbia Aleksandar Vucic (not pictured, during their meeting in Belgrade, Serbia 12 April 2017. German Foreign Minister Sigmar Gabriel is on one day visit to Belgrade.  EPA/KOCA SULEJMANOVIC

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara