Dua Lipa tërheqëse me bikini të zeza

19:08 | 30 Korrik 2021

Dua Lipa është duke i vazhduar pushimet me familjen e saj dhe të dashurin Anwar Hadid në bregdetit shqiptar.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka disa ditë që po qëndron në Shqipëri dhe me këtë rast ka vizituar disa nga vendet e atjeshme më turistike.

Telegrafi kishte arritur të sigurojë disa fotografi ekskluzive nga momenti i zbarkimit të 25-vjeçares në brigjet e Dhërmiut me një jaht luksoz, shoqëruar nga prindërit, vëllai dhe motra, si dhe i dashuri i saj. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara