​Zjarrfikësja më seksi në botë (Foto)

19:18 | 25 Gusht 2017

Një 30-vjeçare nga Norvegjia është quajtur nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale si zjarrfikësja më seksi në botë.

Falë fotove të saj me bikini në Instagram, 30-vjeçarja Gunn Narten po bëhet e njohur në të gjithë botën.

Bukuroshja bjonde poston shumë foto me bikini, duke bërë stërvitje në palestër dhe gjithashtu në orarin e punës. Gunn thotë se edhe pse ka një punë të rrezikshme, ajo nuk ka aspak frikë. Gjithashtu, thotë se kolegët e saj nuk e vënë re fare bukurinë e saj. Për këtë të dytën kemi dyshime…

1503646935-gunn1

1503646780gunn-lajmi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara