Emergjenca e policia, apel për festa të qeta

22:03 | 30 Dhjetor 2017

Festimi i Vitit të Ri gjithmonë shoqërohet edhe me fishekzjarre dhe mjete të tjera plasëse.

Por, jo rrallë ato sjellin edhe lëndime, sidomos tek fëmijët.

Për këtë arsye, drejtuesit e Emergjencës në QKUK bëjnë thirrje për kujdes, derisa premtojnë se do të jetë në gatishmëri të plotë gjatë këtyre ditëve, njofton klan kosova.

Shpërndaje në rrjete sociale