199 raste aktive me COVID-19

07:27 | 17 Mars 2023

Aktualisht në vendin tonë janë 199 raste aktive me COVID-19.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë konfirmuar 26 raste të reja, pas 135 testimeve të bëra.

Janë shëruar 34 persona si dhe të hospitalizuar janë 13 persona./Arbresh.info

Njoftimi i plotë:

 

Shpërndaje në rrjete sociale