Në Shkup gjendet një trup i vdekur dhe një trup i kalbur

14:53 | 5 Gusht 2018

Një personi vdekur dhe një trup i kalbur janë paraqitur dje në Stacionin Policor në Shkup.

Siç kumtoi MPB-ja, personi V.Z (37) është gjetur i vdekur nga një kushëri i tij në rrugën “Fushtanska”. Mjek i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen, ndërsa me urdhër të Prokurorit trupi është dërguar në autopsi.

Në një objekt të braktisur, në rrugën “Gvadallahara” është gjetur trupi i E.I (65) nga Shkupi, që kanë qenë në fazën e kalbjes së trupit dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi është dhënë në autopsi./Telegrafi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara