Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:09 | 20 Korrik 2021

Moti sot do të jetë me vranësira dhe diell. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore të vendi

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 21 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri në 34 gradë celsius./Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara