Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:36 | 18 Qershor 2021

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira.

Pasdite pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 9 deri në 18 gradë, ndërsa temperaturat maksimale nga 25 deri në 33 gradë celsius.

Gjatë fundjavës pritet mot i ngjashëm, me diell dhe kushte për reshje të shiut.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara