Moti sot në Maqedoninë e Veriut

09:47 | 6 Mars 2021

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Do të fryjë një erë e fortë veriore me shpejtësi prej 70 kilometra në orë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 9 deri në 17 gradë celsius.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara