Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:32 | 22 Janar 2021

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri në 13 gradë celsius.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara