Arrestohet një person në Kumanovë, është kapur me lëndë narkotike

17:10 | 10 Qershor 2021

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar, se ka arrestuar një diler të drogës në Kumanovë.

“Më 09.06.2021 në ora 20.00, zyrtarë policorë të SPB Kumanovë e kanë arrestuar R.E.(47) nga Kumanova për shkak se te ai është gjetur pluhur droge.

Ai është arrestuar në Stacionin Policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër tij do të ngritët kallëzim përkatës”.

Lajmet më të lexuara