Google ADS

Muajt e fundit të vitit, periudha më e vështirë për këto 3 shenja të horoskopit

21:11 | 28 Gusht 2018

Viti ngadalë po afrohet drejt fundit dhe disa shenja nuk duhet të anashkalohen.

Për disa këta muaj do të jenë shumë të lehtë për t’u përballuar, por për këto 3 shenja të horoskopit, këta muaj do të jenë një “ferr” i vërtetë, transmeton portali arbresh.info

DASHI

Është koha për të festuar, sepse ata që i përkasin shenjës së Dashin e kanë filluar vitin me planetin Mars dhe kjo tashmë mbaroi. Megjithatë, gjatë katër muajve të fundit, shenja e Dashit do të ketë vështirësi për t’u fokusuar në mungesën e energjisë. Personat e shenjës së Dashit kanë punuar shumë gjatë këtij viti dhe jashtë orarit dhe tani kanë nevojë për relaksim, sepse do të ndjehen të lodhur.

AKREPI

Merkuri do të jetë në fazën e prapambetjes gjatë këtij viti dhe gjatë muajit nëntor do të godasë të gjitha shenjat e zjarrit, veçanërisht Akrepin. Personat e lindur në këtë shenjë do të ndjehen pa energji dhe do të ndjejnë se të gjitha gjërat po ju ecin ngadalë. Në jetën shoqërore do të jeni më të pafokusuar, ndërsa për punë dhe mësim do të ndjeheni si të përgjumur.

PESHQIT

Ky vit ka qenë plot tundime për personat e lindur në shenjën e Peshkut dhe kështu do të jetë deri në fund të vitit. Nëse marrëdhëniet familjare, afariste apo emocionale deri me tani kanë ecur me vështirësi, këta katër muajt e fundit do të kenë pengesa edhe më të mëdha. Do të ishte mirë që të rishqyrtoni dëshirat tuaja dhe të siguroheni që t’i lini edhe të tjerët për t’ju ndihmuar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale