Model i ri për thonjtë , shumë i pakëndshëm

17:38 | 27 Korrik 2018

Shumë shpesh në modën e modës dhe së bukurës përballemi me të qenit i veçantë, por shpesh kjo përpjekje mund të quhet e dështuar.

E tilla ka qenë edhe përpjekja për një model të ri thonjësh, të cilin e ka provuar njëra nga dizanjeret e thonjve.

Ky model ka formën e letrës së tualetit dhe mekanizmit se si ajo qëndron në tualet.

Si duket ky model është bërë shumë i famshëm për të veçantë që ka por jo edhe bukurinë!

These nails double as toilet paper! ? ?

These nails double as toilet paper! ? ?

Gepostet von Daily Mail am Freitag, 27. Juli 2018

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara