Kështu mund t’i relaksoni sytë

14:27 | 18 Janar 2018

Pas disa orësh qëndrimi në kompjuter ose para televizorit sytë tuaj mund të jenë vërtet të lodhur,

Madje mund t’ju shkaktojnë edhe dhimbje koke – fatkeqësisht jo gjithmonë mund të ikni jashtë dhe të pushoni për disa minuta.

Por ekzistojnë disa ushtrime të thjeshta për sytë tuaj, njofton Klan Kosova.

Bëjeni herë pas herë dhe do vini re ndryshimin.

Më poshtë shembujt:

 

Shpërndaje në rrjete sociale