5 qytete ku jetojnë burrat më seksi në botë

11:55 | 27 Qershor 2020

Nëse po planifikoni që të udhëtoni dhe nuk e dini se ku të shkoni, ne ju sugjerojmë 5 qytete të botës ku jetojnë burrat më të pashëm në botë, transmeton portal arbresh.info

Stokholm

Karakteristikat nordike dhe gjatësia e tyre janë ato që i karakterizojnë këta burra si tërheqës. Burrat me të ardhura mesatare, gjithmonë do t’i gjeni të veshur bukur dhe janë hedonistë të paparë. Shijojnë shumë ushqimin, modën dhe kulturën kombëtare.

Nju Jork

Multikulturalizmi është karakteristika kryesore që i dallon meshkujt njujorkezë. Gjithnjë të rregulluar me finesë, ata tërheqëin shumë vëmendje. Janë të dhënë pas modës, sikur në asnjë vend tjetër.

Amsterdam

Janë meshkujt më të pashëm në Europë dhe janë shumë të shoqërueshëm. Janë shumë të dashur dhe komunikues.

Lisbona

Kanë sharm latin dhe janë shumë të sotisfikuar. Janë të dashur dhe komunikativ.

Buenos Aries

Meshkujt nga Argjentina janë ‘zjarr’. Tek ata mund të gjeni të gjitha cilësitë që kërkoni te një mashkull. Janë seksi, të ndjeshëm, luajnë mirë tango dhe u pëlqen të merren me sport./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale