Zyrtarja e Nismës: Turp për deputetët që votuan Specialen

09:25 | 4 Nëntor 2020

Momentalisht, zyrtarë të EULEX’it dhe policisë së Kosovës janë duke kryer bastisje në shtëpinë e ish-kreut të Kuvendit, Jakup Krasniqit.

Lidhur me këtë kanë reaguar zyrtarë të Nismës Socialdemokrate.

Zyrtarja e kësaj partie, Valdete Dushica Bajrami ka thënë se është turp për të gjithë deputetët që votuan këtë gjykatë.·

“Turp për të gjithë ata deputet të legjislaturës së V që votuan për këtë Gjykatë”, ka shkruar ajo./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara