Zhduket një vajzë në Prishtinë

08:34 | 22 Shtator 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Prishtinë një grua ka raportuar se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e Policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale