Zhduket një vajzë në Graçanicë

10:49 | 6 Prill 2021

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se një person ka raportuar se motra e tij është zhdukur dhe se ka probleme psikike, shkruan arbresh.info.

Njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

“Graqanicë, 05.04.2021-20:50. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar për rastin në fjalë- zhdukjen e motrës së tij. . Sipas ankuesit motra e tij ka probleme psikike. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara