Google ADS

Zhduket një femër në Prizren

08:59 | 26 Maj 2023

Një femër nga Prizreni është raportuar nga familjarët e saj si e zhdukur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ata e kanë raportuar rastin në Polici duke thënë se ajo ka dalë nga shtëpia dhe s’është kthyer më.

“Prizren 25.05.2023 – 10:00.  Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale