Vjedhje e rëndë në Shtërpcë

09:50 | 25 Nëntor 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Shtërpcë është raportuar për një vjedhje.

Sipas policisë persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e pronës së tij dhe nga aty kanë kryer vjedhje. Rasti në procedurë hetimore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale