Vetura bie në humnerë në magjistralen Gjilan-Prishtinë (Foto)

16:52 | 19 Shkurt 2017

Gjatë ditës së sotme një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen, Gjilan-Prishtinë.

Mësohet se nga mospastrimi i rrugëve vetura e tipit ‘Peugeot’ ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë, raporton lajmi.net.

Nuk është raportuar për të lënduar.

16880196_1577080215643092_429201476_o 16805418_1577080245643089_1294070533_o 16833507_1577080322309748_778389546_o

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara