Vërshimë edhe në Gjilan, rëndohet situata nga reshjet

09:26 | 11 Janar 2021

Reshjet e fundit të shiut dhe borës që kanë rënë me intensitet të lartë, kanë shkaktuar vërshime në shumë pjesë të Kosovës.

Vërshime janë regjistruar edhe në Gjilan, raporton arbresh.info

Në këtë video shihet se rrugët në Gjilan janë mbuluar me një sasi të madhe të ujit.

Lajmet më të lexuara