Vdes edhe personi i pestë i përfshirë në aksidentin e Koshares

21:21 | 17 Qershor 2021

Një aksident i ndodhur më 06.06.2021 sot ka shënuar edhe viktimën tjetër.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia, nëpërmjet një komunikate për medie, shkruan arbresh.info.

Në komunikatë thuhet se viktima ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të rënda./arbresh.info/

Njoftimi:

“Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, ka pranuar informatën nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës, se sonte, rreth orës 20:00, personi I.R ( F/SH/K), e moshës 32 vjeçare, ka ndërruar jetë, si pasojë e lëndimeve të rënda, që kishte pësuar nga aksidenti i komunikacionit i datës 06.06.2021, që ka ndodhur në fshatin Koshare të Ferizajt, ku u aksidentuan dy automjete civile të udhëtarëve dhe humbën jetën 4 persona.

Me vendim të Prokurorit të Shtetit nga Prokuroria Themelore e Ferizajt, trupi i pajetë, dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.”

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara