Totaj i sigurt: Ky do të jetë rezultati pas rinumërimit në Prizren

21:22 | 23 Nëntor 2017

Kandidati i PDK’së për Prizren, Shaqir Totaj, duke folu për Express me Fidan Jupollin, ka thënë se është i bindur se do të qeverisë me Prizrenin.

Sipas tij, kundërkandidati Mytaher Haskukaj dhe partia e tij VV, kanë manipuluar me votat e qytetareve të Prizrenit.

Totaj tha se rezultati real i zgjedhjeve është i ngjashëm me atë që e ka nxjerrë exit-polli në natën e zgjedhjeve – 53% për kandidatin e PDK’së dhe 47% e votave për Haskukajn e VV’së.

Ndiqeni të plotë intervistën me Shaqir Totaj, ku flet për rinumërimin e votave në Prizren:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara