Stresi dhe protestuesit e arrestuar të qeshur në gjykatë! Berisha: Heronjtë e 8 janarit

11:43 | 12 Janar 2022

Të arrestuarit për protestën e 8 janarit kanë dalë sot para trupit gjykues për t’u njohur me masën e sigurisë.

Mes të arrestuarve është edhe reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, i cili mbështetjen për ish-kryeministri Sali Berisha nuk e ka mohuar asnjëherë.

Ish-lideri historik i djathtë ka publikuar një foto të protestuesve në sallën e gjyqit, duke i quajtur “heronjtë e 8 janarit”.

Në sy bie edhe reperi, teksa shfaqet i buzëqeshur duke përshëndetur me dy gishta lart.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara