Sot mblidhet Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal

10:19 | 27 Korrik 2021

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal, sot mban mbledhjen e radhës, shkruan arbresh.info.

Mbledhja do mbahet në ora 14:00.

Vendi: Salla N 303

Rendi i ditës:

1. Miratimi i rendit të ditës;
2. Raportimi periodik i Komisionit të Pavarur për Media;
3. Të ndryshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara