SONDAZH, koalicion LVV-LDK, apo zgjedhje të reja

13:01 | 19 Dhjetor 2019

Arbresh.info po bënë një sondazh për të matur qëndrimet e qytetarëve në lidhje me negociatat për formimin e qeverisë LVV-LDK dhe mundësinë e shkuarjes në zgjedhje.

Votimin mund ta bëni në faqen zyrtare të arbresh.info në platformën sociale Facebook.

Votimi mbyllet të premten, kur edhe do të publikohet numri i votuesve dhe qëndrimet e tyre në lidhje me këto dy çështje./arbresh.info/

SONDAZH

Publiée par Arbresh.info sur Jeudi 19 décembre 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara