Reshjet e shiut përmbysin një pjesë të lagjes Dardania

13:17 | 4 Shkurt 2018

Reshjet e fundit të shiut kane shkaktuar përmbytje në lagjen Dardania të Prishtinës, raporton arbresh.info.

Nga fotografitë e siguruara nga arbresh.info  tregojnë se sistemi i kanalizimit nuk ka arritur ta përballojë ujin dhe ka mbetur në sipërfaqe duke vështirësuar qarkullimin e njerëzve për të shkuar te Stacioni i Autobusëve./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara