Qytetari gjen kuletën me plotë para në të: Tregon se ku mund ta marrë personi që i ka humbur

22:14 | 3 Dhjetor 2020

Një qytetar ka njoftuar në grupin e Facebook “Marakli t’kerreve”, se ka gjetur një kuletë të një personi. Brenda kuletës janë një shumë e parave dhe dokumentet e personit, shkruan Arbresh.info.

Në Deçan një qytetar ka gjetur një kuletë me dokumente personale të një personi, si dhe brenda saj kanë qenë një shumë e madhe e të hollave.

Më poshtë keni një fotografi të kuletës.