Prishtinasi shantazhohet në rrjetet sociale

09:37 | 11 Tetor 2021

Një person nga Prishtina është ankuar në Policinë e Kosovës se është shantazhuar në rrjetet sociale.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte në kontakt me një person të dyshuar përmes rrjeteve sociale, i dyshuari e ka shantazhuar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e Policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara