Policia nis hetimet pasi babai nga Vushtrria raporton se e gjeti foshnjën e tij pa shenja jete

10:35 | 20 Janar 2023

Policia e Kosovës ka njoftuar se një foshnje ka vdekur në Vushtrri.

Sipas policisë rastin e ka konfirmuar babi foshnjës, ku sipas tij në mëngjes është vërejtur se është pa shenja jete. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale