Policia konfirmon aksionin në Ferizaj dhe Prishtinë

09:16 | 21 Dhjetor 2021

Policia e Kosovës ka konfirmuar aksionin që po zhvillohet në komunën e Prishtinës dhe atë të Ferizajt.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha i tha arbresh.info se pas këtij aksioni do të publikohen detajet e plota.

“Policia e Kosovës ka në proces një operacion policor në rajonin e Ferizajt dhe të Prishtinës, dhe tani për tani nuk mund te japim informacione tjera. Pas përfundimit të operacionit do të njoftoheni për detaje tjera”, tha Hoxha./arbresh.info/

LEXO EDHE

Kjo është arsyeja e aksionit të Policisë në Shtërpcë – Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara