Policia Gjen një Person të Shtrirë në Rrugë (FOTO)

12:47 | 6 Mars 2015

Njëzet minuta pas mesnatës në trotuarin e rrugës “Konferenca e Bujanit” të Pejës një patrullë e njësitit të trafikut ka gjetur të shtrirë një person.

Policia ka thirrur ambulancën, e cila ia ka ofruar të shtririt ndihmën e parë.

P. B. Nga fshati Gllarevë është kontrolluar nga mjeku kujdestar dhe është konstatuar se nuk ka ndonjë lëndim.

Ai vetëm kishte humbur fuqinë nga lodhja dhe të ftohtit, duke u shtrirë në trotuar./kallxo

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme