Pejë, vidhen para në oborrin e një xhamie

09:41 | 17 Maj 2022

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në oborrin e një xhamie afër tyrbes, dhe kanë vjedhur një shumë të madhe parash, shkruan arbresh.info.

Rastit nën hetime.

“Pejë, 16.05.2022-NN. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se te dyshuar të  panjohur ne oborrin e xhamisë afër tyrbes kane vjedhur një shume parash. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e PK-së./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale