Pejani e bën për spital nënën e tij

09:35 | 11 Maj 2022

Pas një mosmarrëveshje djali ka rrahur nënën e tij, shkruan arbresh.info.

Viktima më pas ka pranuar tretman mjekësor.

“Pejë 09.05.2022 – 11:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje që kishte me djalin e saj te dyshuarin mashkull  kosovar ishte sulmuar fizikisht prej tij dhe kishte pësuar lëndime trupore. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësor. Më datë 10.05.2022 është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ishte në arrati. Me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin e PK-së./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara