Parashikimi i motit për sot

07:00 | 22 Janar 2023

Sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-4 gradë Celsius.

Gjatë këtyre dy ditëve të vikendit do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Shpërndaje në rrjete sociale