Nuk i pranuan në shtëpi, dy vajzat i raportojnë prindërit në Polici

11:23 | 25 Shtator 2020

Një grua dhe një burrë në Mitrovicën e Veriut nuk i kanë pranuar në shtëpi dy vajzat e tyre.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se dy të dyshuarit një mashkull dhe një femër kosovare nuk i kanë pranuar në shtëpi dy ankueset femra kosovare. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara