Një mashkull fotografon votën në Mitrovicë

14:20 | 19 Nëntor 2017

Në qendrën e votimit “Avdullah Shaban”, 1102X në komunën e Mitrovicës ka ndodhur një fotografim vote, shkruan arbresh.info.

Arbresh.info nga burime mëson se një mashkull ka fotografuar votën.

Policia pasi ka marrë lajmin kanë hyrë brenda në shkollë për të marrë emrin dhe numrin e letërnjoftimit të tij që pastaj ta arrestojnë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara