Nga pakujdesia shoferja shkakton aksident, lëndohet një person në Ferizaj

12:44 | 1 Korrik 2018

Nga pakujdesia shoferja shkakton aksident, lëndohet një person në Ferizaj

Dje në fshatin Koshare të Ferizajt një femër ka shkaktuar një aksident. Aksidenti ka ardhë nga pakujdesia dhe kyçja e pasigurt në rrugë ajo ka goditur një veturë.

Vetura të cilin e ka goditur ka qenë duke u vozitur nga një mashkull i cili ka pësuar lënime trupore.

Ai ka marrë edhe ndihmë mjekësore në emergjencën e Ferizajt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara