Nenad Stojqetoviq, sekretar i përgjithshëm në Ministrinë për Komunitete

11:59 | 13 Korrik 2018

Është emëruar sekretari i ri i përgjithshëm në MKK.

Qeveria e Kosovës ka emëruar Nenad Stojqetoviq sekretar të përgjithshëm të Ministrisë për Komunitete dhe Kthim, raporton arbresh.info.

Po ashtu në mbledhjen e sotme qeveria ka emëruar Nezir Gashin drejtor të përgjithshëm të agjencisë së pronësisë industriale./Arbresh.info/

Lajmet më të lexuara