Ndryshon moti, ngriten shumë temperaturat

07:55 | 12 Maj 2018

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ngrohtë, pasdite ka mundësi të ketë stuhi vende-vende.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 10 deri në 16, kurse më e larta e ditës nga 24 në 29 gradë.

Në pjesën më të madhe të vendit, pjesa më e madhe e ditës do të jetë kryesisht me diell, me re lokale dhe me reshje të mundshme e stuhi afatshkurtëra.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara