Ndërron jetë zëvendës komandanti i Policisë në Viti

23:23 | 22 Mars 2021

Hekrem Haliti, Shef i Operativës në Stacionin Policor në Viti ka vdekur sonte.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i tij përmes një postimi në Facebook.

“Sonte ndrroi jetë daja im Hekrem Haliti. Ushtar i UÇK-së dhe i angazhuar në Policinë e Kosovës, ku kontriboi pa u ndalur asnjëherë. Krejt në fund Hekremi ishte zv.komandant i stacionit policor në Viti”, ka shkruar Jeton Sherifi në Facebook.

Sonte ndrroi jet daja im Hekrem Haliti.
Ushtar i UÇK_se dhe prej fillimit ne Policin e Kosoves ku kontribuoi pa u ndalur…

Posted by Jeton Sherifi on Monday, 22 March 2021

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara