Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:18 | 13 Janar 2022

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendint

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -11 deri në -3, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej -4 deri në 6 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulen edhe mbi -10 gradë celsius.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara