Moti i vranët, temperaturat -3 gradë

07:18 | 1 Shkurt 2023

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj mot i vranët.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të jenë 6 deri në 8 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale