Mehaj viziton familjarët e viktimave të tragjedisë në Bullgari

18:54 | 5 Dhjetor 2021

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka vizituar familjarët e viktimave të aksidentit në Bullgari.

“Sot isha pranë vëllezërve tanë, familjarëve që humbën më të dashurit e tyre në tragjedinë që ndodhi në Bullgari. Isha për të lehtësuar dhe ndarë dhembjen me ta, bashkë me nderimin pranë varreve të familjarëve të tyre”, ka shkruar Mehaj, teksa ka ndarë edhe disa fotografi në Facebook.

“Paqim gjithmonë mëshirën e Zotit të Madhërishëm e qoftë i përjetshëm kujtimi për ta”, shkroi tutje Ministri.

45 persona nga Maqedonia e Veriut vdiqën nga aksidenti tragjik që ndodhi pak javë më parë në Bullgari./arbresh.info

May be an image of 8 people, people sitting, people standing and indoor

May be an image of 5 people, people standing, people sitting and indoorMay be an image of 6 people, people sitting and indoor

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara