Më shumë gjoba për shkelje në trafik, se për mosrespektim të masave anti-Covid

11:50 | 13 Tetor 2021

Policia e Kosovës, gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1.356 tiketa për kundërvajtje në trafik.

Ndërsa, për mosrespektim të masave anti Covid janë shqiptuar 407 gjoba. Gjatë 24 orëve janë arrestuar 21 persona.

19 aksidente me të lënduar dhe 39 më dëme materiale kanë ndodhur në rrugët e Kosovës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara