Martin Berishaj thotë se nuk e ka takuar kurrë Kryeministrin e Sllovenisë

19:52 | 22 Janar 2023

Ambasadori i Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj, me anë të një postimi në Facebook, thotë se nuk e njeh kryeministrin e Sllovenisë, Robert Golob.

Sipas Berishajt, ai kurrë nuk e ka takuar dhe asnjëherë nuk ka pasur kontakte me të.

”Kryeministrin e Republikës së Sllovenisë, z. Robert Golob nuk e njoh, kurre nuk e kam takuar në jetën time dhe nuk kam qenë kurrë në kontakt me të, kështu që pavarësisht asaj se sa herë do ta ricikloni lajmin e rrejshëm, ai vetem lajm i rrejshëm mbetet!”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale