Google ADS

Limaj e Gashi po e ndjekin nga afër ndeshjen Maltë- Kosovë

19:19 | 17 Nëntor 2018

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj, po e ndjek nga afër ndeshjen Maltë- Kosovë.

Bashkë me Limajn është zv-kryeministri dhe ministri i Diasporës, Dardan Gashi.

Limaj është parë edhe në stadiumet e Kosovës sa herë që zhvillon ndeshje përfaqësuesja e Kosovës.

Ndryshe, Kosova është duke fituar përballë Maltës. Ekipi ynë është lider i Grupit D.

 

Shpërndaje në rrjete sociale