LDK-ja në piedestal nderi ka qëndruar, dhe vazhdon të qëndroj, e vetmuar

22:06 | 4 Prill 2021

Drejtori i Institutit EPIK, Demush Shasha, thotë se mbetet e pamohueshme është se në çdo çështje të rëndësisë shtetërore LDK ka qenë faktor kyç suksesi.

“Në këtë piedestal nderi dhe prestigji ajo ka qëndruar, dhe vazhdon të qëndroj, e vetmuar”, shkruan Shasha.

Ai ka renditur veprimet e LDK-së për disa procese të rëndësishme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara