Google ADS

LAJMI I FUNDIT/ Vriten edhe dy kriminel serb që sulmuan Policinë e Kosovës në veri

15:40 | 24 Shtator 2023

Edhe dy sulmues të tjerë të bandave kriminale serbe, janë vrarë në Banjskë të Zvecanit.

Kështu kanë bërë të ditur burime të Arbresh.info nga vendi i ngjarjes, ekipa e të cilit po qëndron atje.

Ndërsa Policia e Kosovës më herët e ka konfirmuar se njëri nga sulmuesit serbe është vrarë, ndërsa ende nuk ka ndonjë informacion zyrtarë për dy të tjerët.

Kujtojmë se në orët e para të mëngjesit, Policia e Kosovës është sulmuar me armë zjarri në Banjskë të Zvecanit nga grupet kriminale serbe.

Si pasoj e sulmit, një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur./Arbresh.info/

Lexo edhe:

LAJMI I FUNDIT/ Vritet njëri nga kriminelët serbë që sulmuan Policinë e Kosovës në veri

Shpërndaje në rrjete sociale